O nas

Firma:

PHUT IKA Wożnica Sławomir
05-311 Dębe Wielkie, Aleksandrówka
ul. Parkowa 39A
NIP 822-102-82-25
REGON:710396706

kom: 509 151 206

e-mail: sklep@ikawoznica.pl

Od początku działalności firmy główny nacisk kładziemy na wysoką jakość oferowanych usług i satysfakcję naszych klientów, dzięki czemu w ciągu kilkunastu lat udało się nam przekształcić z małej firmy w wyspecjalizowane przedsiębiorstwo.

Dziś PHUT IKA Wożnica Sławomir zapewnia profesjonalne doradztwo, projekt, pomiar, wykonawstwo, montaż bram segmentowych, automatyki do bram, drzwi i okien oraz systemów alarmowych i instalacji elektrycznych.


Mimo dużego zróżnicowania zadań, jakie stawiają przed nami nasi klienci, każde z nich traktujemy jako wyzwanie i możliwość wykazania w praktyce poziomu naszej oferty. Najbardziej wiarygodnym i rzeczowym potwierdzeniem jakości naszej  firmy jest lojalność klientów, którzy wracają do sprawdzonego partnera.

Ekspansywny rozwój na przestrzeni ostatnich kilku lat sprawił, że obecnie PHUT IKA Wożnica Sławomir to stabilna firma o dużych możliwościach, z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Posiadamy własne ekipy montażowe, magazyn i ekspozycję oferowanych produktów.
Dzięki takiemu zapleczu możemy stale doskonalić nasze usługi oraz dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.
Możliwości techniczne, poziom wykonawstwa, nowoczesne technologie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na sprawne realizowanie zarówno dużych zleceń jak i specyficznych potrzeb indywidualnych odbiorców.