Lampa sygnalizacyjna MLB BLUEBUS Zobacz większe

Lampa sygnalizacyjna MLB BLUEBUS

Lampa sygnalizacyjna MLB BLUEBUS

Nowy produkt

Lampa sygnalizacyjna Moonlight, zasilanie 12V, w kolorze pomarańczowym, działająca w technologii BLUEBUS.

Więcej szczegółów

115,00 zł brutto

Opis

zasilanie12V

Więcej informacji

Lampa sygnalizacyjna Moonlight, zasilanie 12V, w kolorze pomarańczowym, działająca w technologii BLUEBUS.

Lampa charakteryzuje się zarówno ciekawym wzornictwem, jak i uniwersalnością zastosowania. Jej głównym zadaniem jest ostrzeżenie użytkownika, gdy automatyczna brama wjazdowa zaczyna pracować, jednak z jej pomocą można również stworzyć niepowtarzalny klimat wokół domu. Lampa ma dodatkową możliwość zaprogramowana w trybie światełka nocnego, dzięki czemu włącza się, kiedy włącza się automat i dzięki obecności wewnętrznego regulatora czasowego pozostaje zapalona przez zaprogramowany czas.

Lampa działa w rewolucyjnej technologii BLUEBUS, dzięki czemu jej instalacja odbywa się w niezwykle łatwy i szybki sposób przy pomocy jedynie dwóch przewodów. Jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania w kilku pozycjach, tak by spełniała określone przez użytkownika funkcje.

Lampa wykonana jest w całości z materiału odpornego na uderzenia, co gwarantuje użytkowanie przez wiele lat. Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę 433, 92 MHz, która zwiększa zasięg działania pilotów serii FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICE WAY.